Navigation Menu+

Malowanie na szkle i ceramice

Czasem brakuje pomysłu na prezent, czasem chciałoby się mieć pamiątkę jakiejś chwili. Ze zwykłego kubka możemy zrobić ulubiony kubek dla ukochanego mężczyzny; ze zwykłej butelki – ozdobę naszej łazienki czy wazon.

Na naszych warsztatach nauczycie się Państwo projektowania wzorów i malowania na ceramice oraz szkle, aranżacji stołu w odpowiedniej konwencji. W ramach warsztatów proponujemy samodzielne wykonanie oryginalnego zestawu naczyń. „Śniadanko dla dwojga”, „Mała kawka z przyjaciółką”. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu lub w formie warsztatów weekendowych.

„Śniadanko dla dwojga” (przykładowy wybór naczyń):
2 duże filiżanki lub kubki, 2 talerzyki, 2 miseczki do muesli, 2 kieliszki do jajek, dzbanuszek do mleka

„Mała kawka z przyjaciółką” (przykładowy wybór naczyń):
2 filiżanki do kawy ze spodeczkami, 2 talerzyki na ciastka, mały półmisek, dzbanek do kawy, dzbanuszek do śmietanki, cukiernica

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały – naczynia, farby i inne.

Czas trwania kursu: 12 godzin – 4 spotkania x 3 godziny lub weekendowo 2 x 6 godz.
Koszt: 490 zł

Zapraszamy także na skrócone, 3-godzinne zajęcia:
– malowanie na ceramice – filiżanka (koszt 140 zł)
– malowanie na szkle – witrażyk (koszt 150 zł)

Terminy najbliższych planowanych zajęć są umieszczone na stronie głównej; jeżeli nie ma konkretnej daty, to znaczy, że aktualnie nie jest ona ustalona. Prosimy o zaglądanie na stronę główną, zanim napiszą Państwo maila z pytaniem o termin.

 Jedynym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty nie później niż na 2 tygodnie przed planowanymi zajęciami. regulamin opłat:
Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do zatrzymania 50% opłaty za warsztaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia przez Uczestnika na 3 dni przed terminem zajęć. W terminie krótszym niż 3 dni – 100% wpłaty za warsztaty

Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów na 3 dni przed terminem zajęć. W szczególnych przypadkach (wypadki losowe) – w dniu zajęć. Wpłaty dokonane przez osoby zapisane na warsztaty zostają w takich wypadkach zwrócone w wysokości 100% uiszczonej opłaty.

Dane kontaktowe: 01-873 Warszawa, ul. Magiera 7a, tel: 600-509-614

Copyright © 2017 Akademia Wolnego Czasu