Już za tydzień czekamy na Was na targach. Na naszym stoisku będziemy doradzać w jaki sposób sprawić sobie wyjątkowe wnętrze i ogród:
4-5 września – Targi Warsaw Home Expo – Centrum MT Polska ul. Marsa 56c
4 września wykłady poprowadzi Agnieszka Kaszyńska
godz. 12 – Kolor
godz. 13 – Nowy dom, nowe mieszkanie w …3 szybkich ruchach”

6-7 września – MuratorEXPO
„KONSULTACJA ZAMIAST PROJEKTU” – czas trwania 3 godziny – zamówiona na targach o 20% tańsza!!!!!!!!!
To idealne rozwiązanie  kiedy musimy natychmiast podjąć decyzję jak ma być przeprowadzona instalacja elektryczna bo ”ekipa już czeka”, którą ściankę wyburzyć na jakie kolory pomalować wnętrza, czy jak odmienić wygląd pokoju dziecięcego, kiedy nasza pociecha „nagle urosła” i wybiera się lada moment do szkoły.
Podpowiemy jakie wybrać oświetlenie  w sypialni by była przytulna i jakiej wysokości zrobić blat w kuchni, by wygodnie się w niej pracowało. Konsultacja może się odbyć w Państwa domu lub tez w sklepie , którym wspólnie podejmiemy decyzję jakie płytki do łazienki wybrać i jakie fronty w kuchni będą najlepiej wyglądać. Takie spotkanie może być jednorazowe lub można się umówić na kilka na  raz lub w jakimś odstępie czasowym.

Jeżeli Państwo mają nieruchomość do wynajęcia lub sprzedaży i chcecie za owa nieruchomość uzyskać jak najlepszą ceną – nie angażując kolosalnych sum – pomożemy Państwu odpowiednio przygotować wnętrze, aby potencjalny nabywca lub najemca od razu się w nim zakochał i podjął szybko decyzję. Zachęcamy więc do „konsultacji zamiast projektu” lub skorzystania z usługi „dekoracja wnętrza” podczas których w krótkim czasie za nieduże pieniądze, w tzw. „trzech szybkich ruchach” możemy całkowicie odmienić wnętrze!

Polecimy ekipę lub doradzimy, jak szybko i sprawnie wykonać wszelkie prace remontowe i wykończeniowe. Mamy sprawdzonych, zaufanych budowlane oferujące kompleksowe usługi we wnętrzach.

Pokażemy Państwu, że remont, to rzecz nie prosta, ale z pewnością może być zaplanowana zrealizowana wg planu!