Akademia Wolnego Czasu od 8 lat specjalizuje się w organizowaniu imprez dla firm.
Naszymi klientami są zarówno firmy, jak i agencje PR. Możemy urządzić świetną imprezę zarówno dla kilkunastu osób, jak i dla kilku tysięcy.
Do tej pory nie było wyzwania, któremu byśmy nie sprostali:)

Jesteśmy nietypową firmą, jak na agencję eventową, ponieważ nie wynajmujemy innych firm wykonawczych, a wszystko robimy samodzielnie, we współpracy z zaprzyjaźnionymi znakomitymi artystami – plastykami, aktorami, cyrkowcami.
To sprawdzeni  podwykonawcy  – profesjonaliści w swoich dziedzinach: oświetlenie,  nagłośnienie, urządzenia do zabaw i rywalizacji dla dzieci, catering.

Naszą specjalnością są warsztaty artystyczne, których mamy w swojej ofercie ponad 200!
Są one niezawodne przy organizowaniu  spotkań integracyjnych, jak i jako „stoiska” warsztatowe na dużych imprezach a nawet konferencjach.
Na piknikach dziecięcych ideą jest wspólna praca kilku pokoleń. Wiemy, że często jesteśmy inspiracją do późniejszych wspólnych, twórczych zabaw  dzieci i ich rodziców.
Jednocześnie z doświadczenia wiemy, że na imprezach, gdzie są sami dorośli, idea artystycznych warsztatów wspaniale się sprawdza – może to dlatego, że – podobno – w każdym z nas tkwi dziecko?

Planujemy, reżyserujemy i realizujemy najróżniejsze imprezy – pikniki rodzinne, imprezy mikołajkowe, imprezy tematyczne, spotkania integracyjne, warsztaty artystyczne i teatralno-muzyczne, spotkania dla dziennikarzy przy promocji produktu, kolacje świąteczne, imprezy jubileuszowe i wszelkie inne, o których zamarzycie.
Imprezy są krojone na miarę klienta – zawsze od początku do końca projektowane specjalne na daną okoliczność.
Poza wszelkimi imprezami i warsztatami proponujemy Państwu także prezenty personalizowane, ręcznie robione przez artystów – mogą to być apaszki na jedwabiu, biżuteria,  breloki, koszulki, torby ekologiczne itp.

Zapraszamy!!!!!!!!!