prowadzi Joanna Kasztelaniec

Zapraszamy na warsztaty tworzenia biżuterii z niekonwencjonalnych elementów, łączenia ze sobą nietypowych materii. Będziecie zaskoczone, jak pięknie i estetycznie można używać, zdawałoby się banalnych, przedmiotów wokół. Poznajcie własne możliwości dizajnerskie. Wykorzystując moc kreacji i wyobraźni wprowadzimy w świat odkrywania w sobie twórczych umiejętności i abstrakcyjnego myślenia.
Będziemy projektować i tworzyć oryginalną biżuterię. Każda uczestniczka opuści warsztaty z kompletem wykonanym i zaprojektowanym samodzielnie. Zapewniamy materiały: plastik, tekturę, skrawki tkanin, naturalia, koraliki, wełenki, sznurek, elektroniczne oporniki!, kabelki, stalowe podkładki, korek, druty, zaczepy do kolczyków i zapięcia ze srebra, linki jubilerskie, rzemyki i inne.
Udział w warsztatach pozwoli na rozbudzenie zaufania do siebie samej i na przeżycie niebanalnego poszukiwania własnego, niepowtarzalnego stylu.

Program zajęć:
1. Zapoznanie z różnorodnymi materiałami i narzędziami,
2. Ćwiczenia z kompozycji,
3. Wykonanie własnego projektu i jego realizacja

Czas trwania warsztatów: 3h
Koszt warsztatów: 190 zł
(w cenę wliczone wszelkie materiały potrzebne do wykonania prac)

Terminy najbliższych planowanych zajęć są umieszczone na stronie głównej; jeżeli nie ma konkretnej daty, to znaczy, że aktualnie nie jest ona ustalona. Prosimy o zaglądanie na stronę główną, zanim napiszą Państwo maila z pytaniem o termin.

Informujemy, że od września 2009 roku każde warsztaty będą się odbywać nie częściej niż raz na kwartał, w związku z tym PROSIMY O ROZWAŻNE PODEJMOWANIE DECYZJI PRZY ZAPISYWANIU SIĘ. Jedynym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty nie później niż na 2 tygodnie przed planowanymi zajęciami.
regulamin opłat:
Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do zatrzymania 50% opłaty za warsztaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia przez Uczestnika na 3 dni przed terminem zajęć. W terminie krótszym niż 3 dni – 100% wpłaty za warsztaty Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów na 3 dni przed terminem zajęć. W szczególnych przypadkach (wypadki losowe) – w dniu zajęć. Wpłaty dokonane przez osoby zapisane na warsztaty zostają w takich wypadkach zwrócone w wysokości 100% uiszczonej opłaty.