prowadzi Joanna Kasztelaniec

Wszelki kontakt z naturą uspokaja nas i nastraja pozytywnie. Kamienie naturalne to maleńkie cząstki wielkiego wszechświata. Trudno się oprzeć urokom ich rozmaitości barw i form.W łatwy sposób mogą na co dzień poprawiać nasze samopoczucie. Wystarczy wykorzystać ich czar w biżuterii! W czasach kiedy efekty naszej pracy są nieuchwytne, a biurowa praca nuży, wielką satysfakcję i relaks przynosi praca naszych rąk . Najlepiej spotkać się w miłym, kobiecym gronie i wspólnie wytworzyć dobrą, twórczą atmosferę.
Zapraszamy na warsztaty tworzenia biżuterii z kamieni naturalnych. Dzięki zapoznaniu się z metodami skręcania posrebrzanych drutów i zaskakującemu wykorzystaniu elastyczności stalowych linek jubilerskich będziemy projektować i tworzyć eleganckie kolczyki, kolie i bransoletki. Każda uczestniczka opuści warsztaty z samodzielnie wykonaną biżuterią.
Zapewniam materiały: korale z kamieni naturalnych ( ametysty, karneole, turkusy, opale mleczne, noc Kairu, piasek pustyni, kryształ górski, malachit, koralowiec, perły i inne), zaczepy do kolczyków i zapięcia ze srebra, kolorowe linki jubilerskie.
Udział w warsztatach, pozwoli na rozbudzenie zaufania do siebie samej i na przeżycie niebanalnego poszukiwania własnego, niepowtarzalnego stylu.
Program zajęć:
1. Zapoznanie z ciekawymi możliwościami prostych narzędzi i materiałów,
2. Pokaz przykładów wykorzystania w biżuterii zdobytych umiejętności,
3. Wykonanie własnego projektu i jego realizacja.

Czas trwania warsztatów: 3h
Koszt warsztatów: 230 zł (w cenę wliczone wszelkie materiały potrzebne do wykonania prac)

Terminy najbliższych planowanych zajęć są umieszczone na stronie głównej; jeżeli nie ma konkretnej daty, to znaczy, że aktualnie nie jest ona ustalona. Prosimy o zaglądanie na stronę główną, zanim napiszą Państwo maila z pytaniem o termin.
Informujemy, że od września 2009 roku każde warsztaty będą się odbywać nie częściej niż raz na kwartał, w związku z tym PROSIMY O ROZWAŻNE PODEJMOWANIE DECYZJI PRZY ZAPISYWANIU SIĘ. Jedynym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty nie później niż na 2 tygodnie przed planowanymi zajęciami. regulamin opłat: Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do zatrzymania 50% opłaty za warsztaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia przez Uczestnika na 3 dni przed terminem zajęć. W terminie krótszym niż 3 dni – 100% wpłaty za warsztaty Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów na 3 dni przed terminem zajęć. W szczególnych przypadkach (wypadki losowe) – w dniu zajęć. Wpłaty dokonane przez osoby zapisane na warsztaty zostają w takich wypadkach zwrócone w wysokości 100% uiszczonej opłaty.