– Jeśli marzysz o swoich autorskich czekoladkach, ale nie wiesz jak je zrobić.
– Jeśli chciałbyś wiedzieć jak się robi czekoladki, ale nie masz się kogo zapytać.
– Jeśli masz ochotę na dobrą zabawę, odreagowanie stresów i uwielbiasz Czekoladę.

Zgłoś się do nas!

Podczas naszego kursu wprowadzimy Cię w tajniki produkcji pralin. Nauczymy Cię jak temperować czekoladę, wylewać formy, poznasz podstawowe zasady komponowania nadzień, uruchomisz swoją wyobraźnię i zdolności artystyczne eksperymentując z kolorem.
Po czterech godzinach dobrej zabawy, które miną w oka mgnieniu, opuścisz naszą pracownię z czekoladkami własnego autorstwa oraz zdobędziesz podstawowe umiejętności Adepta Sztuki Czekoladziarskiej.

Czas trwania kursu: 4 – 5 godziny, koszt 275 zł

Ilość osób: grupy 5-10

Walentynkowe Warsztaty Czekoladowe
Specjalnie z okazji walentynek, ale nie tylko dla zakochanych mamy wspaniałe warsztaty czekoladowe. Uczestnicy zrobią z czekolady koszyczek/pudełko, które potem wypełnią smakołykami – serduszkami z różnych rodzajów czekolady, owocami, migdałami i orzechami w czekoladzie, ręcznie formowanymi czekoladkami – truflami. Przewidujemy uczestnictwo w temperowaniu czekolady dla chętnych – to umiejętność, która przyda się przy samodzielnym robieniu czekoladek.

termin – 12.02.2011
czas trwania to ok. 3 – 3,5 godz., start godz. 11
koszt – 180 zł brutto

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą komuś zrobić słodki prezent  (także szkolenie może być prezentem, zapraszamy pary!), a także tych, którzy chcą schrupać coś pysznego! Smacznego!

Terminy najbliższych planowanych zajęć są umieszczone na stronie głównej; jeżeli nie ma konkretnej daty, to znaczy, że aktualnie nie jest ona ustalona. Prosimy o zaglądanie na stronę główną, zanim napiszą Państwo maila z pytaniem o termin.

Informujemy, że od września 2009 roku każde warsztaty będą się odbywać nie częsciej niż raz na kwartał, w związku z tym PROSIMY O ROZWAŻNE PODEJMOWANIE DECYZJI PRZY ZAPISYWANIU SIĘ. Jedynym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty nie później niż na 2 tygodnie przed planowanymi zajęciami. regulamin opłat:
Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do zatrzymania 50% opłaty za warsztaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia przez Uczestnika na 3 dni przed terminem zajęć. W terminie krótszym niż 3 dni – 100% wpłaty za warsztaty
Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów na 3 dni przed terminem zajęć. W szczególnych przypadkach (wypadki losowe) – w dniu zajęć. Wpłaty dokonane przez osoby zapisane na warsztaty zostają w takich wypadkach zwrócone w wysokości 100% uiszczonej opłaty.