prowadzi Agnieszka Kaszyńska

Kolor to najważniejszy element we wnętrzu. Na warsztatach dowiemy się, jak za pomocą starannego doboru kolorów możemy zmieniać nasze otoczenie, nasz dom, a dzięki temu wpływać na nasza psychikę, osobowość, jak możemy likwidować stresy, budować dobre relacje z innymi ludźmi w domu i w pracy. Kolory nieustannie na nas oddziałują. Widzimy je, czujemy, wchłaniamy. Jedne lubimy, inne nas drażnią, dają energię, pobudzają lub rozluźniają, relaksują i uspokajają. Zmiany w naszym życiu powodują, że intuicyjnie zaczynamy otaczać się ciepłymi czerwonymi lub pomarańczowymi barwami, choć wcześniej lubiliśmy tylko kolor niebieski. Wybieramy ubrania w jasnych odcieniach i tonacjach, czarne odkładając na dno szafy. Nagle mamy ochotę przemalować sypialnię lub przedpokój na wrzosowo i od razu czujemy się lepiej. Przekonajmy się, jak kolory mogą działać na nasze ciało, emocje, nastrój i możliwości twórcze, jak możemy wykorzystać ich moc do poprawy samopoczucia oraz jakości naszego życia.

czas trwania: 3 godz.
koszt: 170 zł

Informujemy, że od września 2009 roku każde warsztaty będą się odbywać nie częsciej niż raz na kwartał, w związku z tym PROSIMY O ROZWAŻNE PODEJMOWANIE DECYZJI PRZY ZAPISYWANIU SIĘ.
Jedynym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty nie później niż na 2 tygodnie przed planowanymi zajęciami.

regulamin opłat:
Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do zatrzymania 50% opłaty za warsztaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia przez Uczestnika na 3 dni przed terminem zajęć. W terminie krótszym niż 3 dni – 100% wpłaty za warsztaty

Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów na 3 dni przed terminem zajęć. W szczególnych przypadkach (wypadki losowe) – w dniu zajęć. Wpłaty dokonane przez osoby zapisane na warsztaty zostają w takich wypadkach zwrócone w wysokości 100% uiszczonej opłaty.