Prowadzi Dagmara Neris Gmitrzak

Podczas warsztatów „Stop dla stresu” będziesz mogła porozmawiać z innymi kobietami na temat tego, co cię stresuje oraz, jak stres wpływa na twoje ciało i umysł. Dowiesz się jakie są skuteczne i sprawdzone metody łagodzenia skutków stresu. Większość dobroczynnych sposobów będziesz mogła przetestować i wybrać te, które najlepiej na ciebie działają.
Jeśli żyjesz w ciągłym napięciu, nie masz w ciągu dnia chwili dla siebie: właśnie dlatego, zatrzymaj się. Powiedz: „stop dla stresu, teraz mój czas”.

Stresu nie możemy całkowicie wyeliminować ze swojego życia. To jest pewne. Każdego dnia, dziesiątki rzeczy mogą doprowadzić ciało i umysł do stanu napięcia i pobudzenia. Od psychicznych predyspozycji zależy jednak, czy mała rzecz jest w stanie wyprowadzić nas z równowagi czy nie. Stosując odpowiednie techniki możemy łatwiej zapanować nad stresem i szybciej wrócić do równowagi po trudnej sytuacji.
Wiele badań wykazało, że regularne stosowanie technik relaksacyjnych podwyższa próg wystąpienia reakcji stresowej. W praktyce oznacza to, stajesz się bardziej odporna na stres. Wszyscy wiemy, że stres ma również swoje dobre strony, ponieważ mobilizuje i daje napęd do działania. We wszystkim jednak ważna jest równowaga. Harmonia ciała, umysłu i emocji. Przedstawione przeze mnie metody pracy ze stresem, mogą zainspirować Cię do owocnych zmian w Twoim życiu.
Uważam, że najlepsze efekty w pracy ze stresem daje połączenie technik aktywnych np. tańca, śpiewu czy biegu oraz technik relaksacyjnych. A prawdziwy relaks działa jak balsam na zmęczone ciało i umysł. Relaksacja w niezwykły sposób regeneruje wszystkie komórki, dzięki temu odzyskujesz spokój i jasność umysłu. Jeśli masz wrażenie, że oddychasz za płytko i tylko górną częścią płuc, na tych warsztatach nauczysz się oddechu brzusznego i magazynowania większej ilości energii w ciele. Uaktywniając przeponę, poznasz moc swojego głosu, nauczysz się odreagowywania negatywnych emocji i przywracania wewnętrznej harmonii poprzez taniec i dźwięk.
Zdziwisz się, jak szybko poczujesz efekty !

Techniki, jakie stosuję i jakich nauczysz się podczas warsztatu:
– głęboka relaksacja połączona z ekspresją twórczą
– ćwiczenia oddechowe (m.in. oddech jogowski, hawajski oddech piko-piko, oddech hara)
– techniki odprężania umysłu
– wizualizacje
– automasaż
– taniec żywiołów
– praca z dźwiękiem i śpiewem

czas trwania: 7 godzin
koszt: 370 zł

Terminy najbliższych planowanych zajęć są umieszczone na stronie głównej; jeżeli nie ma konkretnej daty, to znaczy, że aktualnie nie jest ona ustalona. Prosimy o zaglądanie na stronę główną, zanim napiszą Państwo maila z pytaniem o termin.

Informujemy, że od września 2009 roku każde warsztaty będą się odbywać nie częściej niż raz na kwartał, w związku z tym PROSIMY O ROZWAŻNE PODEJMOWANIE DECYZJI PRZY ZAPISYWANIU SIĘ. Jedynym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztaty jest dokonanie wpłaty nie później niż na 2 tygodnie przed planowanymi zajęciami.

regulamin opłat:
Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do zatrzymania 50% opłaty za warsztaty w przypadku rezygnacji ze szkolenia przez Uczestnika na 3 dni przed terminem zajęć. W terminie krótszym niż 3 dni – 100% wpłaty za warsztaty

Akademia Wolnego Czasu zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów na 3 dni przed terminem zajęć. W szczególnych przypadkach (wypadki losowe) – w dniu zajęć. Wpłaty dokonane przez osoby zapisane na warsztaty zostają w takich wypadkach zwrócone w wysokości 100% uiszczonej opłaty.

a oto jedna z opinii o warsztatach:

„Witajcie Dziewczyny,oto kilka słów o moich wrażeniach z warsztatów
Stop dla stresu. Mój organizm domagał się wsparcia,czułam ogromną
potrzebę odprężenia mojego ciała i umysłu.Zajęcia na warsztatach
Stop dla stresu byly strzalem w 10-tkę.Tu odpoczęłam,zrelaksowalam
się,poznzłam świetne kobiety i nauczyłam kilku sprawdzonych technik
radzenia sobie ze stresem w codziennym życiu.Daga prowadziła zajęcia
w mistrzowskim stylu,z klasą i empatycznym kontaktem z
nami,uczestniczkami.Dziękuję.

Cieszę się,że jest takie miejsce jak Akademia,gdzie spędzanie czasu
wolnego nie jest czasem straconym. Serdecznie pozdrawiam.Dzidka”