Zapraszamy na imprezy plenerowe, pikniki firmowe i rodzinne, festyny, zawody sportowe, majówki, czerwcowe imprezy z okazji Dnia Dziecka, uroczyste powitanie wiosny, otwarcia i jubileusze firm, imprezy rocznicowe, przyjęcia promocyjne.

 

Specjalnie dla Państwa opracujemy scenariusz niezapomnianej imprezy o dowolnym charakterze a następnie z radością ją ZREALIZUJEMY!

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez od projektu do realizacji.
– artystyczna oprawa imprez – projekt i budowa klimatu i nastroju  – scenografii,oświetlenia i oryginalnych kostiumów
– realizacja techniczna – nagłośnienie, oświetlenie, dekoracje płaskie i przestrzenne, catering, agregaty prądotwórcze, wypożyczanie namiotów, budowa scen, projekty i realizacja oświetlenia i scen świetlnych.
Współpracujemy z artystami, konferansjerami, iluzjonistami i aktorami oraz indywidualistami różnej profesji – szefami kuchni, designerami, stylistami, projektantami.
Proponujemy występy charyzmatycznych zespołów rockowych i kameralnych,  kabaretów, przedstawienia teatralne, fire-show, pokazy rzeźbienia w lodzie, wykwintne pokazy kulinarne.

Jednak naszą najmocniejszą stroną są nasze autorskie warsztaty artystyczne , które świetnie sprawdzają się jako atrakcje na pikniki firmowe i rodzinne, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, niezawodnie budujące energię i nastrój każdego spotkania.